Biz Kimiz ?

Temel Kırtasiye ve Hed. Eşya Tic. Ltd. Şti, kırtasiye ve ofis sarf malzemeleri perakendeciliği konusunda, teknoloji ürünlerinden, kâğıt ürünlerine, dosyalama ürünlerinden, tüm ofis kırtasiye malzemelerine kadar geniş bir ürün grubu ile 35 yıldır kırtasiye sektöründe hizmet veren ve sürekli gelişen bir kuruluştur.

Temel Kırtasiye ve Hed. Eşya Tic. Ltd. Şti, üretici ya da ithalatçı firmaların ürünlerini, müşteri hizmetleri bölümüne gelen siparişler doğrultusunda ve perakende mağazasında müşterilerine ulaştırmaktadır. Müşterilerin beklentileri ve talepleri doğrultusunda sürekli gelişen hizmet anlayışı ile temel ürün gruplarında, müşterilerin stok yükünü tamamen üzerine alan firmamız, İstanbul'da sipariş verilen gün içerisinde sevkiyatı sağlamak için kendi araçları ile hızlı bir dağıtım ağı oluşturmuş durumdadır.

Müşterileri ile uzun dönemli ilişkiler kurmayı planlayan Temel Kırtasiye ve Hed. Eşya Tic. Ltd. Şti. böylece; müşterilerine, kırtasiye ürünlerinden ofis ürünlerine, kitap çeşitliliğinden çanta çeşitliliğine ve hediyelik eşya ürünlerinden bilgisayar sarf malzemelerine kadar birçok ürünü tek bir merkezden aynı sipariş üzerinde sağlayabilme kolaylığını getirmekte, satın alma faaliyetlerini profesyonel bir ortama taşımaktadır.

Kırtasiye ve Ofis sarf malzemeleri sektöründe 35 yıllık tecrübe ve birikimi, bugün profesyonel bir kadro ile birleştiren firmamız, sektörün karmaşıklığı ve rekabetçiliği karşısında her geçen gün biraz daha gelişen bir sistem ve çalışma anlayışı ile müşterilerine sürekli, güvenilir ve kusursuz hizmet, kaliteli ürün ve dengeli bir fiyat politikası sunmaktadır. Birlikte çalıştığımız ve ürünlerini müşterilerimize sunduğumuz tüm firmalar da, ürünlerin sürekliliği ve kalitesi konusunda verdikleri güven ve hizmetle Temel Kırtasiye’nin çalışma prensipleri ile paralel bir yapı içindedir.

Hızla gelişen ve büyüyen Kırtasiye sektörüne 35 yıl önce adım atan TEMEL KIRTASİYE ve HED. EŞYA TİC. LTD. ŞTİ. dinamik yapısıyla bugün sektörün köklü ve lider firmaları arasındaki yerini almayı başarmıştır.

 

  Vizyonumuz

          Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışında lider kurum olmak.  

           

  Misyonumuz

          "Kalite ve Güven" ilkemizden hareketle tüm birey ve çevreye duyarlı, ahlaki değerlere bağlı ve  topluma saygılı olarak  müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede karşılamak ve devam ettirmek.  

kurumsal-bg

 

       

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8